Poniedziałek - Piątek 09:00 - 18:00
Sobota - Niedziela - ZAMKNIĘTE
61 865 22 62
Numer telefonu
ul. Bogusławskiego 6
60-214 Poznań
Zapisz się na badanie

USG układu moczowego

Podstawowe badanie układu moczowego. Pozwalające na wstępną diagnozę kamicy moczowej, guzów nerek i guzów pęcherza, wad nerek, wodonercza i rozrostu prostaty.

Urografia

Rentgenowskie badanie kontrastowe układu moczowego. Pozwala określić położenie i anatomię nerek oraz ich zdolność wydalniczą czyli pracę nerek. Wykrywa kamienie, wody, zwężenia moczowodów guzy i torbiele nerek oraz guzy pęcherza.

Biopsja Prostaty

Badanie wykonywane w podejrzeniu raka prostaty (np. podwyższenie PSA). Wykonuję je przy użyciu głowicy rektalnej i nowoczesnego USG. Dzięki szybkiemu aparatowi do pobierania wycinków z prostaty - jest całkowicie bezbolesne.

Cystoskopia pęcherza

Jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, niebolesne wziernikowanie pęcherza. Służy do oceny błony śluzowej pęcherza, wykrywa guzy pęcherza i pozwala ocenić prostatę.

Tomografia komputerowa

Nowoczesna zaawansowana technika służąca do wykrywania guzów nerek, moczowodów, pęcherzy. prostaty oraz oceny stanu zaawansowania tych chorób.

Termoterapia prostaty

Nieinwazyjna metoda leczenia rozrostu gruczołu krokowego wykorzystująca energię mikrofalową. Stosowana w początkowych stadiach gruczolaka prostaty. Celem jest jego zmniejszenie i poprawa przepływu moczu. Jest niebolesna.

Zabiegowe leczenie gruczolaka prostaty

W skrócie TUR-P – nadal najbardziej powszechny na świecie tak zwany „złoty standard” w likwidacji gruczolaka stercza. Zabieg bezbolesny, bez cięcia, wykonuje w znieczuleniu nadoponowym (dokrzyżowym). Średni pobyt w oddziale 3 – 4 dni.

Laserowe kruszenie kamieni pęcherza i moczowodów

Jest bezbolesne, wykonuję je w znieczuleniu nowoczesnym laserem, endoskopowo czyli bez cięcia powłok. Średni pobyt w oddziale 2-3 dni.

Zabiegi stulejki i krótkie wędzidełko

leczenie nietrzymania moczu u kobiet, małoinwazyjne operacje (taśmy)

leczenie zakażeń układu moczowego

leczenie zaburzeń wzwodu i impotencji

Kontakt

Specjalista urolog Dr Adam Michalski


61 865 22 62
ul. Bogusławskiego 6, 60-214 Poznań

Rejestracja

Rejestracja odbywa się w godzinach:

poniedziałek - piątek

sobota - niedziela

9:00 - 18:00

zamknięte

Adam Michalski - ZnanyLekarz.pl